stauner palet s.r.o. Montážní dělník výroby palet

Montážní dělník výroby palet

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
*práce na vrtačce, lisu, ohýbačce, pilce, broušení
*dokončovací práce – měření a rovnání

Profil zájemce
*spolehlivý
*fyzicky zdatný
*praxe v kovovýrobě výhodou

Nabízíme
*stabilní zázemí výrobní společnosti
*práce na HPP
*odpovídající finanční ohodnocení
*dotované závodní stravování
*pracoviště v bezprostřední blízkosti železniční zastávky
Volné místo montážní dělník výroby palet pro lokalitu Lípa.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 12. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Montážní dělník výroby palet

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: stauner palet s.r.o.
Ulice: 290
Město: Lípa
PSČ: 763 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Romana Malá
E-mail: Romana Malá
Telefon: +420 775 870 018

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: stauner palet s.r.o.