ŠKODA AUTO a.s. Sales manager

Sales manager

Odeslat

Pracovní náplň
- Zajišťování dosažení kvalitativních, kvantitativních cílů a zákaznické spokojenosti na vybraných trzích
- Vypracovávání cílů a opatření k optimalizaci obchodní sítě - s importéry
- Udržování zpravodajství pro všechny trhy
- Navrhování opatření ke zlepšení spokojenosti zákazníků a obchodních partnerů
Požadujeme VŠ vzdělání, obchodní nebo marketingové kurzy-výhodou, AJ - jednací znalost, NJ - hovorová znalost
Volné místo sales manager pro lokalitu Mladá Boleslav.

Požadavky
Angličtina Aktivní - jednací znalost, Němčina Aktivní - hovorová znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Sales manager

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Věda a výzkum
Pozici nabízí: ŠKODA AUTO a.s.
Ulice: tř. Václava Klementa 869
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný
E-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz
Telefon: +420 326 816 804

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA AUTO a.s.