Operátor/Operátorka na úseku Automatického spojování sít

  • Strakonice

Pracovní místo ( Operátor/Operátorka na úseku Automatického spojování sít ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AstenJohnson je předním výrobcem technických tkanin (sít), které mají využití v mnoha průmyslových odvětví, zejména v oblasti papírenství.

Pro náš výrobní závod ve Strakonicích hledáme vhodné uchazečky/e na volnou pozici

Operátor/Operátorka na úseku Automatického spojování

Pracovní náplň:
•Zajištění běžných operací na úseku spojování sít (automatické spojování sít)
•Úzká spolupráce s odd. Technologie při vývoji spojů u nových typů tkanin
•Aktivně se podílet na BOZP aktivitách

Požadujeme:
•Ukončené střední odborné učiliště technického zaměření
•1 - 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
•Zkušenost s velmi jemnou prací
•Ochota se dlouhodobě zaučovat a vzdělávat
•Ochota pracovat v nepřetržitém pracovním režimu (krátký a dlouhý týden)

Nabízíme:
•Práci v mezinárodní, stabilní společnosti
•Práci na klíčovém pracovišti ve výrobě
•Velmi dobré mzdové ohodnocení (základní mzda + po zkušební době čtvrtletní a roční prémie)
•Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na životní pojištění, permanentky na sportovní aktivity, aj.)

Kontakt:
Pokud Vás nabídka zaujala, přijďte se k nám na vrátnici zaregistrovat, popř. se obracejte na pana Pavla Sáňku, pavel.sanka@astenjohnson.com, telefon +420 776 045 261. Děkujeme.
Volné místo operátor/operátorka na úseku automatického spojování sít pro lokalitu Strakonice.