Kuchař do nemocniční jídelny

Pracovní místo ( Kuchař do nemocniční jídelny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme kuchaře do nemocniční jídelny!
Nabízíme: adekvátní mzdové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, týden dovolené nad rámec ZP, 2 dny zdravotního volna (SICK DAYS), podnikové stravování, penzijní připojištění po 1 roce práce, firemní jesle, kulturní a společenské akce, další podnikové ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Uklízeči a pomocníci v domácnosti a kancelářích místo výkonu práce: Na Petynce č.p. 150/92, 169 00 Praha 6 kontakt: Klímová Pavla, tel.: 222745737, e-mail: klimova@qualo.eu Hledáme schopnou a zodpovědnou ženu na zajištění úklidu a pomocných prací v kancelářích a domácnosti na Praze 6. (Vysávání, ...
QUALO TRAINING & MOBILITY, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

KUCHAŘI KUCHAŘI - Místo výkonu práce: Hořovice. Nástup možný ihned. Požadavky: znalost tuniské a turecké kuchyně - shawarma (kebab), znalost arabského jazyka, předchozí praxe v oboru. Kontakt: e-mailem. Volné místo kuchaři pro lokalitu Hořovice.
Meddeb Wissem Hořovice, Inzerováno včera

Kuchaři Místo výkonu práce: Restaurace Erawan Prague, Štupartská 598/6, 110 00, Praha 1 Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu info@erawanprague.cz Kontaktní osoba: pan Ing. Aleš Bláha UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Doložit písemnou formou zkoušku, nebo ...
H&R Gastro poradenství s.r.o. Praha, Inzerováno včera