Kuchař do nemocniční jídelny

Pracovní místo ( Kuchař do nemocniční jídelny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme kuchaře do nemocniční jídelny!
Nabízíme: adekvátní mzdové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, týden dovolené nad rámec ZP, 2 dny zdravotního volna (SICK DAYS), podnikové stravování, penzijní připojištění po 1 roce práce, firemní jesle, kulturní a společenské akce, další podnikové ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Kuchař/ka Požadujeme: - kvalifikaci a praxi v oboru (znalost technologie přípravy pokrmů, znalost pravidel a norem v oblasti stravování) - schopnost uvařit cca 70 porcí (příprava snídaní, svačin, obědů a večeří) - znalost české kuchyně - dovednost i něco ...
Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy Libice nad Cidlinou, Inzerováno dnes

Pomocní kuchaři MVP: Arkalycká č.p. 951/3, Háje Kontakt: Roman Minařík, tel.: 737478130, e-mail: rk.gastro@seznam.cz Pozice vhodná pro zájemce s vysokým pracovním nasazením. Pracovní pozice je pomocný kuchař se specializací na asijskou kuchyni, zejména vietnamskou, ...
KC GASTRO s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

kuchař/ka Pracoviště Motorest U RYBIČEK, Šternov Požadujeme praxi. Příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, první kontakt telefonicky. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Divišov.
Rybičky s.r.o. Divišov, Inzerováno dnes