AUTOMECHANIK, DOLNÍ SLOVĚNICE U LIŠOVA

  • Lišov

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK, DOLNÍ SLOVĚNICE U LIŠOVA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Česká společnost s více než 20 letým působením na českém trhu hledá vhodného kandidáta na pozici automechanika do firemního sevisu.
Náplň práce: Stanovení diagnózy poruch. Provádění oprav a výměny jednotlivých součástí, podskupin a skupin součástí a jejich příslušenství. Provádění nastavovacích a seřizovacích prací na mechanických, hydraulických a pneumatických dílech vozidel. Montáž dílů automobilového příslušenství.
Pracovní doba: Krátký, dlouhý týden (7:00 hod. - 19:00 hod.).
Co Vám můžeme nabídkout: Příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv. Kvalitní pracovní zázemí. Motivační platové ohnodncení. Podporu ve vzdělávání a doporučení kontrétních kurzů i lektorů. Mobilní telefon. Stravenky. Benefitní program volání i pro rodinné příslušníky. Nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS. Slevu na práci a náhladní díly při opravě osobnoího automobilu ve firemním servisu. Pravidelné teambuildingové akce.
Co Vás čeká: Budete pracovat v dopravní společnosti, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují. Slibujeme, že se nebudete nudit. Budete řešit různorodé požadavky technického oddělení.
Co požadujeme: Hledáme primárně někoho se znalostí v oboru LKW. ŘP sk. B, C výhodou. Zodpověnou osobu se svědomitým přístupem k práci.
Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, příspěvek na stravování, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS, slevu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu, školení, firemní akce.
Volné místo automechanik, dolní