Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Výrobní dělník/ce

Pracovní místo ( Výrobní dělník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Na Rovince 912, Ostrava-Hrabová
Kontakt výhradně na e-mail: nabor.ostravaatgrupoantolin.com

Hledáme zájemce na pozici výrobní dělník/ce (ženy i muži). Jedná se o práci manuálního charakteru s důrazem na přesnost, rychlost a kvalitu.

Požadavky: pracovitost, zájem o práci, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Dělník + řidič Místo výkonu práce: Olomouc a okolí. Nástup možný ihned. Požadavky: Jedná se o práci dělníka, práce se sklem (není nutný ŘP sk. B). Pro práci dělník/řidič je třeba ŘP sk. B. První kontakt možný POUZE telefonicky od 8:00 - 17:00 hod. Volné místo ...
Jiří Divoka Olomouc, Inzerováno před 3 dny

Dělník/ce do výroby oken Pracoviště: Charváty 291. Nástup možný ihned. Prac. doba: 7:00 - 15:00 hod. Požadavky: manuální zručnost, praxe ve firmě vyrábějící okna výhodou. První kontakt je možný POUZE telefonicky. Volné místo dělník/ce do výroby oken pro lokalitu Charváty.
PLASTWOOD s.r.o. Charváty, Inzerováno před 3 dny

Dělník na pokládku asfaltu Výkon práce většinou v Olomouci a blízkém okolí. Nástup je možný ihned. Mzda: 100 Kč/hod. První kontakt možný POUZE telefonicky! Volné místo dělník na pokládku asfaltu pro lokalitu Olomouc.
Josef Kratochvíl Olomouc, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit