Hotel Jezerka s.r.o.

Pokojská, uklízeč/ka v hotelu

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ústupky 278, Seč 1
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se převážně o úklid pokojů, převlékání, mytí koupelen, vysávání, utírání prachu, mytí oken, úklid společných prostor hotelu apod.
NABÍZÍME: benefit na sportoviště hotelu v hodnotě 800 Kč/měsíc.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle od 8 do 16 hod. nebo na e-mailové adrese.
Volné místo pokojská, uklízeč/ka v hotelu pro lokalitu Seč.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pokojská, uklízeč/ka v hotelu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Hotel Jezerka s.r.o.
Ulice: č.e. 278
Město: Seč
PSČ: 538 07

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaromír Paulus
E-mail: Jaromír Paulus
Telefon: +420 469 676 327

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hotel Jezerka s.r.o.