Číšník - servírka

  • Seč

Pracovní místo ( Číšník - servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Ústupky 278, Seč 1
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění obsluhy v hotelových restauracích, obsluha při rautech, bufetový i servírovaný způsob podávání jídel a nápojů, příprava coffe breaků,
POŽADAVKY: schopnost objednávání, účtování na kase, trestní bezúhonnost, chuť pracovat i učit se novým věcem a částečnou znalost AJ nebo NJ.
NABÍZÍME: benefit na sportoviště hotelu v hodnotě 800 Kč/měs, ubytování během turnusu zdarma.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle od 8 do 16 hod. nebo na e-mailovou adresu.
Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Seč.