řidič silničních motorových vozidel, stavební dělník

  • Rokycany

Pracovní místo ( řidič silničních motorových vozidel, stavební dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Rokycany, Roháčova 773/III
Směnnost: v létě - 1 směna, v zimě - 2 směny
Požadavky: vzdělání: střední odborné s výučním listem, profesní řidičský průkaz pro řízení vozidel nad 7,5 t (ŘP skupiny C+E), platné dopravně-psychologické vyšetření, další odborná způsobilost výhodou (jeřábník, vazač, strojník, průkaz na motorovou pilu, aj.)
Nabízíme: platové ohodnocení od 13.500,- do 17.930,- Kč/měs., ihned zvláštní příplatek za komunikace 1.500 Kč, po zapracování osobní příplatek, čtvrtletní odměny, dovolená 25 dní, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
Kontakt: p. Martin Bittner, tel. 371 519 560, 602 367 944 v době od 6:00 do 14:30 hod. nebo e-mailem - martin.bittner@suspk.eu
Volné místo řidič silničních motorových vozidel, stavební dělník pro lokalitu Rokycany.