Pekař/ka

Pracovní místo ( Pekař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Hněvotín č.p. 159. Nástup možný ihned.
Směnnost a pracovní doba dle domluvy.
Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.
Volné místo pekař/ka pro lokalitu Hněvotín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Prodavač/ka Karlovy pekárny - Ostrava Pro prodejnu Karlovy pekárny v Ostravě Avionu hledáme prodavače/ku. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr. Pracovní doba PO - NE 5:00-21:00hod.- směny Mzda 13.400,-Kč + pohyblivá složka Možnost nástupu: IHNED V případě zájmu zašlete životopis ...
Karlova pekárna s.r.o. Ostrava, Inzerováno včera

Bagetářka Karlova pekárna - Ostrava Avion Pro prodejnu Karlovy pekárny v Ostravě hledáme brigádnici/ka na výrobu baget. Pracovní doba PO-NE dle dohody. Možnost nástupu: IHNED V případě zájmu zašlete životopis na email: kriz.milan@karlova-pekarna.cz nebo volejte 602 520 244 Volné místo ...

PRODEJNÍ MANAŽER/-KA KO: Bobčák Bruno, tel.: 608 705 911, e-mail: alf3003@seznam.cz ÚSV, místo je vyhrazeno pro OZP, uchazeč bude zaškolen. Pracovní smlouva na 1 rok, pracoviště: Opava Pekařská 4, nástup prosinec 2017. Volné místo prodejní manažer/-ka pro lokalitu Opava.
Optimista s.r.o. Opava, Inzerováno včera