Pekař/ka

Pracovní místo ( Pekař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Hněvotín č.p. 159. Nástup možný ihned.
Směnnost a pracovní doba dle domluvy.
Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.
Volné místo pekař/ka pro lokalitu Hněvotín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Prodavač/ka v Cukrárně - Pekárně - Bistru POŽADAVKY: zodpovědnost, příjemné vystupování a jednání s lidmi, čistota, ochota učit se nové věci NABÍZÍME: slevu na stravu 50%, firemní ošacení, domluvu na pracovní době, domluvu na volnu KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo prodavač/ka v ...
Calvini s.r.o. Brněnec, Inzerováno před 2 dny

DĚLNÍK/NICE NA PEKÁRNĚ NÁSTUP MOŽNÝ IHNED MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hrušová č.p. 127, 565 55 Hrušová KONTAKT: Kohoutová Soňa, telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti Volné místo dělník/nice na pekárně pro lokalitu Hrušová.
NOPEK, a.s. Hrušová, Inzerováno před 3 dny

Brigáda prodavač/ka Karlova pekárna s.r.o.- Lomnice Hledáme pracovité, ochotné, usměvavé a loajální brigádníky, brigádnice na prodejnu Karlovy pekárny v Lomnici. Vhodné pro studenty, maminky na mateřské dovolené či aktivní důchodkyně. Očekáváme: - vyučení v oboru prodavač/ka v potravinářství - je ...
Karlova pekárna s.r.o. Lomnice, Inzerováno před 3 dny