Cashier/hostess/bartender

  • Nová Role

Pracovní místo ( Cashier/hostess/bartender ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CASHIER/HOSTESS/BARTENDER

Jako Cashier/hostess/bartender budete mít na starosti aktivity spojené s obsluhou klientů v našich nádherných a netradičních hotelových restauracích (obsluha klientů od snídaní až po večeře, obsluha Lobby baru a venkovních prostor, obsluha při pořádání rautů - svateb, konferencí, apod.)

Požadujeme:
- NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
- RJ výhodou
- zkušenost na obdobné pozici výhodou
- uživatelská znalost práce na PC
- velmi dobré komunikativní dovednosti
- flexibilita, spolehlivost, přátelské a profesionální vystupování
- schopnost řešit neočekávané situace a stížnosti

12hodinové služby, hrubá mzda od 19 000,- po 3měsíční zkušební době zvýšení platu

Místo výkonu práce: Zámek Lužec - spa a wellness hotel, Nová Role
Volné místo cashier/hostess/bartender pro lokalitu Nová Role.