Účetní / Ekonom/-ka

  • Staříč

Pracovní místo ( Účetní / Ekonom/-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 29/8/2017
Pracovní náplň:
- Odpovědnost za vedení účetnictví v celém rozsahu
- Účtování přijatých/vydaných faktur tuzemských i zahraničních
- Evidence a účtování majetku
- Účtování skladů, inventury
- Pravidelné měsíční a roční závěrky, pravidelné měsíční výkazy hospodaření
- Zpracovávání přiznání k DPH, silniční dani, statistické výkazy, reporty, přehledy pohledávek a závazků
- Komunikace se státními institucemi a obchodními partnery
- Příprava vyžadovaných měsíčních podkladů pro vedení společnosti
- Zpracování mezd, vedení personální agendy
- Spolupráce s daňovým poradcem

Požadavky na praxi, vzdělání, znalosti a schopnosti:
- SŠ / VŠ vzdělání (ekonomický směr)
- Znalosti z oblasti účetní, legislativní, schopnost uplatňování v praxi
- Znalost podvojného účetnictví
- Přehled v oboru personalistika
- Organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, týmová práce
- Loajálnost, flexibilita
- Praxe min. 3 roky na pozici senior účetní / hlavní účetní
- Znalost práce na PC - MS Office, účetní programy apod.
- Znalost NJ / AJ výhodou

Benefity:
- Zázemí dlouhodobě fungující a stabilně se rozvíjející rakouské společnosti
- Příjemné pracovní prostředí
- Vánoční věrnostní 13. plat
- Možnost seberealizace a profesního růstu
- Vzdělávací kurzy
- Obědy zdarma / stravenky
- Příspěvek

Kontakt viz výše
Volné místo účetní / ekonom/-ka pro lokalitu Staříč.