KRAJSKÝ SOUD V PRAZE

informatik

Odeslat

Pracovní náplň
- technická podpora uživatelům (telefonické řešení problémů a vzdálený přístup)
- zajištění běhu doménových serverů Windows 2008R2 a celé domény na platformě Windows
- správa Active Directory soudů Středočeského kraje (13 domén, cca 1300 stanic)
- správa mail serveru MS Exchange 2010
- správa Lotus Domino serveru a klientů
- správa Oracle databáze
- správa proxy serveru (Linux)
- podílení se na přípravě metodiky pro podřízené složky (12 okresních soudů)
- spolupráce na centrálně zaváděných řešeních v rámci ČR
Volné místo informatik pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: informatik

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: KRAJSKÝ SOUD V PRAZE
Ulice: náměstí Kinských 234
Město: Praha
PSČ: 150 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Hůlková
E-mail: Kateřina Hůlková
Telefon: +420 257 005 425

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KRAJSKÝ SOUD V PRAZE