Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Instalatéři

Pracovní místo ( Instalatéři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: instalatéři
Požadavky:
vzdělání - vyučení
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- až 24 000,- Kč
Kontakt:Bureš Milan, tel.: 318 470 327, 318 470 335, od 6:00 až 14:00 hod., e-mail: kobas.buresatseznam.cz
Místo výkonu práce:KOBAS PŘÍBRAM, s.r.o. (areál Kovohutí č.p.530) Příbram - Březové ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pomocní pracovníci v zemědělství Schůzku předem telefonicky domluvit. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Další požadavky - praxe 3 roky v oboru. Volné místo pomocní pracovníci v zemědělství pro lokalitu Nupaky.
Ing. Václav Řezáč Nupaky, Inzerováno včera

Montážní dělníci mechanických zařízení Místo pracoviště: - Hlavenec 161 Prvotní kontakt: - tel.: 602 667 161 - e-mail: kismm@email.cz Upřesňující údaje: - fyzicky nenáročná práce v třísměnném provozu - po nástupu do práce se prochází školením, které je již hrazeno - nutno projít ...
Ulverston s.r.o. Hlavenec, Inzerováno včera

Montážní dělníci mechanických zařízení Místo pracoviště: - Hlavenec 161 Prvotní kontakt: - tel.: 602 667 161 - e-mail: kismm@email.cz Upřesňující údaje: - fyzicky nenáročná práce v třísměnném provozu - po nástupu do práce se prochází školením, které je již hrazeno - nutno projít ...
Ulverston s.r.o. Hlavenec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit