Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Provozní zámečníci

Pracovní místo ( Provozní zámečníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: provozní zámečníci
Požadavky:
vzdělání - vyučení
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- až 24 000,- Kč
Kontakt:Bureš Milan, tel.: 318 470 327, 318 470 335, od 6:00 - 14:00 hod. e-mail: kobas.buresatseznam.cz
Msto výkonu práce:KOBAS PŘÍBRAM, s.r.o.( areál
Kovohutí č.p. 530 ), Příbram VI-Březové ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pomocná síla v kuchyni Hledám pomocnou sílu do kuchyně. Telefonický kontakt možný pondělí - sobota od 11:00 - 22:00hod. . Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Velvary.
Helena Svítková Velvary, Inzerováno dnes

Pomocný dělník na stavbách Osobní kontakt na výše uvedené adrese po telefonické domluvě. Pomocné fyzicky náročné práce, vykládka a nakládka kamionů, stavební a zemní práce Volné místo pomocný dělník na stavbách pro lokalitu Kladno.
Sergey Massinzov Kladno, Inzerováno dnes

Interní auditoři - IMS Pověřený pracovník pro provádění interních, zákaznických a externích auditů. Provádí interní, zákaznické, systémové a externí audity. Provádí udržování a rozvoj systému ve společnosti. Zodpovídá za plánování, provádění, vyhodnocení interních a ...
ČKD Kutná Hora, a.s. Kutná Hora, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit