PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP dobu určitou - po zapracování doba neurčitá, nástup možný ihned, práce ve směnném provozu
- Náplň práce: opravy a údržba strojů, zámečnické práce
- Požadujeme: vyučení v oboru elektro, vyhláška 50 § 6, manuální zručnost
- Nabízíme: stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zašlete zaměstnavateli životopis na e-mail: miroslava.kucerova@trelleborg.com, případně volejte od 6 do 14 hod. na tel.: 495 753 255 (pí. Kučerová)
Volné místo provozní elektrikář/-ka pro lokalitu Hradec Králové.