Odborní pojišťovací poradci

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Odborní pojišťovací poradci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODBORNÍ POJIŠŤOVACÍ PORADCI
Od 1.11.2017 možnost prodloužení na dobu neurčitou
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B., ochotu se dále vzdělávat, příjemné vystupování, odpovědnost a spolehlivost
Náplň práce: poskytování poradenství pro stávající a potencionální klienty v oblastech pojištění, doplňkového penzijního spoření, stavebního spoření, sjednávání bankovních účtů ČSOB.
Nabízíme: vstupní odborné zaškolení a další rozvojové vzdělávání, možnost kariérního růstu, finanční podpora až 120 000,-Kč nebo 280 000,-Kč za prvních 14. měsíců dle produktové specializace, slevy na pojištění, zvýhodněný účet u ČSOB.
První kotnakt: telefonicky v pracovní dny od 9:00 h. do 16:00 h. na čísle: 604 294 845 nebo e-maielm na: miroslav.surmar@obchod.csobpoj.cz
ov. 25.9.
Volné místo odborní pojišťovací poradci pro lokalitu Valašské Meziříčí.