ELSA´S SPORTS s.r.o.

Grafik/čka

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, znalost programu CorelDRAW X4 a vyšší, základy Adobe Illustrator, Photoshop, Photopaint, znalost AJ
Popis práce: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
Zaměstnavatel nabízí: stravenky, firemní tarif
Kontakt: Kučera Jakub, e-mail: jakub@elsasports.com
Volné místo grafik/čka pro lokalitu Rousínov.

Požadavky
Práce s PC, Práce s PC - grafické programy - CorelDRAW, ADOBE ILLUSTRATOR, Photoshop, ...
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Grafik/čka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: ELSA´S SPORTS s.r.o.
Ulice: U stadionu 1139
Město: Rousínov
PSČ: 683 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jakub Kučera
E-mail: Jakub Kučera

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ELSA´S SPORTS s.r.o.