Nemocnice Tábor, a.s. Všeobecný sanitář na Oddělení následné péče

Všeobecný sanitář na Oddělení následné péče

Odeslat

Pracovní náplň
jen pro muže (potřeba fyzická síla)
nástup dle domluvy
plat od 18000 Kč s kurzem sanitáře
Pracovní poměr na dobu určitou (1 místo za pracovní neschopnost).
Požadujeme trestní bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup (zkušenosti v oboru vítány). Kurz sanitáře výhodou.
1 týden dovolené navíc, zaměstnanecké stravování
Kontakt: telefonicky, emailem.
Volné místo všeobecný sanitář na oddělení následné péče pro lokalitu Tábor.

Nabízíme
Nástup možný od: 26. 09. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Všeobecný sanitář na Oddělení následné péče

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Nemocnice Tábor, a.s.
Ulice: Kpt. Jaroše 2000
Město: Tábor
PSČ: 390 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Helena Plocková
E-mail: Mgr. Helena Plocková
Telefon: +420 603 520 110

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Tábor, a.s.