zámečník

  • Výškov

Pracovní místo ( zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Počerady 61
IV případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zasílejte, prosím, životopisy na email: veselska@esbas.cz
nebo je doručte osobně na uvedenou adresu:
Náplň práce - ošetřování a údržba strojů a zařízení u zákazníka, montáž a demontáž strojních celků nebo
jejich součástí, zjišťování poruch a provádění oprav, ruční opracování materiálů, brousící práce, práce s
ručním nářadím (vrtačka, bruska, pila), ruční opracování strojních součástí.
Pracovní doba 6:00 - 14:30hod.
Požadujeme - vyučení (jakékoliv)
Nabízíme - stravenky, příspěvek na životní a penzijní pojištění, dovolená 25 dní, možnost získání ŘP
skupiny C s platným profesním průkazem, svářečský průkaz, jeřábnický, vazačský průkaz a další.
Volné místo zámečník pro lokalitu Výškov.