Mechanik v pneuservisu

Pracovní místo ( Mechanik v pneuservisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: fyzickou zdatnost, slušné vystupování, zodpovědnost, komunikační schopnosti - jednání se zákazníky. Nástup možný ihned.
Volné místo mechanik v pneuservisu pro lokalitu Jihlava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Letečtí mechanici Hledáme uchazeče do výroby ultralehkých letadel. Nepožadujeme praxi v oboru, ale zájem o práci a letadla. V případě Vašeho zájmu o nabízené pracovní místo zašlete prosím Váš životopis na uvedený e-mail: smekalova@inpro-caslav.cz. Pokud Váš životopis ...
INPRO Čáslav s.r.o. Čáslav, Inzerováno před 2 dny

KONSTRUKTÉR MECHANIKY, ŽĎÁRSKO, 25 - 40 000 Automotive už ti leze krkem? Nekonečně velké kanceláře nejsou nic pro tebe, nebo naopak jsi v malé firmě bez možnosti růstu? Nabízíme zlatou střední cestu! Jsme čistě konstrukční kancelář, v kanclu nás sedí 10, jsme v nádherných prostorách uprostřed ...
Grafton Recruitment s.r.o. Žďár nad Sázavou, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

SERVISNÍ TECHNIK s vyhláškou 50 Prodáváme obráběcí a tvářecí stroje po celé ČR i do zahraničí již 17 let. Do našeho zaběhlého, rodinného týmu hledáme SERVISNÍHO TECHNIKA, kterého nebaví sedět celý den na jednom místě a chce pracovat ve firmě, kde se k lidem chováme jako k lidem! ...
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny