Velkoobchod pneu Vladimír Máca s.r.o.

Mechanik v pneuservisu

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: fyzickou zdatnost, slušné vystupování, zodpovědnost, komunikační schopnosti - jednání se zákazníky. Nástup možný ihned.
Volné místo mechanik v pneuservisu pro lokalitu Jihlava.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mechanik v pneuservisu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Velkoobchod pneu Vladimír Máca s.r.o.
Ulice: Pávovská 4693
Město: Jihlava
PSČ: 586 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Blažena Mácová
E-mail: Blažena Mácová
Telefon: +420 567 211 400,603 118 111

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Velkoobchod pneu Vladimír Máca s.r.o.