Základní škola Mladá Boleslav, Komenského nám. 91, příspěvková organizace

Speciální pedagogové

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Komenského náměstí č.p. 91/6
Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:
e-mail: kral@2zsmb.cz , tel.:326329714

Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání dle zákona o ped. pracovních
Volné místo speciální pedagogové pro lokalitu Mladá Boleslav.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Speciální pedagogové

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola Mladá Boleslav, Komenského nám. 91, příspěvková organizace
Ulice: Komenského náměstí 91
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Roman Král
E-mail: Mgr. Roman Král

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola Mladá Boleslav, Komenského nám. 91, příspěvková organizace