ŠÉFKUCHAŘ/KA

Pracovní místo ( ŠÉFKUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt: e-mailem: eventatzamek-luzec.cz
Baví Vás gastronomie? Umíte motivovat tým? Máte přirozenou autoritu a kreativní nápady, které umíte realizovat? Rádi vaříte a chystáte sváteční tabule? Hledáte stabilní pracovní prostředí, kde jsou lidé a servis součástí fungující firemní kultury? V případě, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Pomocné a dokončovací stavební práce Místo výkonu práce: Bezručova č.p. 145, Zbiroh Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- Kč/měs. Kontakt: p. Kuchta, tel.: 603 207 366 (8:00 - 16:00 hod.) Volné místo pomocné a dokončovací stavební práce pro lokalitu Zbiroh.
KUCHTA-TOMÁŠEK STŘECHY s.r.o. Zbiroh, Inzerováno včera

Tesař - pokrývač Místo výkonu práce: Bezručova č.p. 145, Zbiroh Požadujeme: vyučení nejlépe v oboru: tesař, truhlář, klempíř, zámečník apod.- možnost zaučení, ŘP sk. B výhodou. Nabízíme: platové ohodnocení od 120,-Kč/hod. Kontakt: Kuchta, tel.: 603 207 366 Volné ...

kuchař - obsluha grilovacího stroje - gyros pracoviště: Masarykovo nám. 93, Rokycany náplň práce: obsluha grilovacího stroje, příprava kebabu, tortil a salátů požadavky: základní vzdělání, praxe 6 měsíců na podobném pracovišti nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, platové ohodncení od ...
Palmyra kebab s.r.o. Rokycany, Inzerováno včera