FORCORP GROUP spol. s r.o. Úklid - prac. Hradec Králové

Úklid - prac. Hradec Králové

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Resslova č.p. 1229/2a, Hradec Králové. Nástup možný ihned.
Úklid kanceláří - ČSŽP
Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků a prachu na nábytku, sociálních zařízení, kuchyňských zařízení, jídelních ploch a stravovacích koutků.
Pracovní úvazek: zkrácený
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP)
Požadujeme: Výpis z rejstříku trestů, spolehlivost.
Kontakt: 723 612 506, prace@forcorp.cz
Volné místo úklid - prac. hradec králové pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Úklid - prac. Hradec Králové

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: FORCORP GROUP spol. s r.o.
Ulice: Resslova 1229
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Rakusová
E-mail: Jana Rakusová
Telefon: +420 723 612 506

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FORCORP GROUP spol. s r.o.