SAITECH s.r.o.

Programátor C# - vývojář

Odeslat

Pracovní náplň
SAITECH s.r.o., přední IT dodavatel hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pracovní pozici
Programátor C# - vývojář“

Vašim úkolem bude vývoj modulů aplikačního softwaru, návrhy zakázkových řešení, vývoj technologických platforem. Budete se podílet na rozvojových projektech v oblasti identifikačních systémů, biometrie a kontroly produktivity práce.

Co nabízíme?
U nás můžete očekávat stabilní profesní zázemí v moderní projektové firmě. Klademe důraz na Váš erudiční a osobní rozvoj, nezapomínáme také na dlouhodobou perspektivu a stabilitu zaměstnání.
Po úspěšném zapracování Vám nabídneme dynamický růst mzdy, samostatnou zodpovědnou pracovní pozici. Notebook, stravenky apod. považujeme za samozřejmost.
Po odpracovaném roce navíc máme pro Vás připravenou řadu zaměstnaneckých výhod :
•5 týdnů dovolené
•Hrazené sportovní aktivity v pracovní době
•Příspěvek na dovolenou
•Flexibilní pracovní dobu
•Komplexní benefitní program

Co od Vás očekáváme?
•Dobrou znalost práce s ADO .NET, znalost SQL a MS Visual Studio (min. 2008)
•Dobrou znalost jazyka C# a platformy .NET

Požadované vzdělání :
•Vysokoškolské s technickým zaměřením
•Alternativně středoškolské s technickým zaměřením
•Požadovaná praxe - Min. 2 roky programátorské praxe v jazyku C# na platformě .NET

Kontakt: sl.Kubů, e-mail: p.kubu@saitech.cz
Volné místo programátor c# - vývojář pro lokalitu Terezín.

Požadavky
Práce s PC - databázové systémy

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Programátor C# - vývojář

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: SAITECH s.r.o.
Ulice: Havlíčkova 125
Město: Terezín
PSČ: 411 55

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavlína Kubů
E-mail: Pavlína Kubů

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SAITECH s.r.o.