FORCORP GROUP spol. s r.o. Úklid - prac. Šumperk

Úklid - prac. Šumperk

Odeslat

Pracovní náplň
Provádění běžného úklidu – zametání a vytírání podlah, utírání prachu, větrání místností, čištění nábytku a zařízení, vynášení odpadků, provádění desinfekce, čištění koberců elektrickým vysavačem, běžný úklid a čištění sociálního zařízení (WC) a kuchyňských koutků.

základní požadavky a povinnosti uchazeče:

- pracovat řádně podle svých sil, znalostí a schopností
- dodržovat pracovní dobu / dobrou pracovní morálku
- plnit pokyny nadřízených
- spolupracovat s ostatními zaměstnanci
- využívat pracovní dobu a výrobní prostředky k vykonávání svěřených prací
- plnit kvalitně a včas pracovní úkoly
- požadujeme výpis ze zdravotní dokumentace a výpis z rejstříku trestu

Pracovní doba (od – do):
18:00 – 24:00

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP)

První kontakt možný pouze telefonicky nebo emailem.
Volné místo úklid - prac. šumperk pro lokalitu Šumperk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Úklid - prac. Šumperk

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: FORCORP GROUP spol. s r.o.
Ulice: Žerotínova 2827
Město: Šumperk
PSČ: 787 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Žaneta Jančíková
E-mail: Žaneta Jančíková
Telefon: +420 723 612 506

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FORCORP GROUP spol. s r.o.