VALATRANS a.s.

Účetní pro podvojné účetnictví s praxí

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: znalost podvojného účetnictví, praxe min. 1 rok, znalost účetního programu Pohoda výhodou
První kontakt: elektronicky na adrese: martina.valova@valatrans.com
ov. 15.9.2017
Volné místo účetní pro podvojné účetnictví s praxí pro lokalitu Liptál.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní pro podvojné účetnictví s praxí

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: VALATRANS a.s.
Ulice: 483
Město: Liptál
PSČ: 756 31

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Valová
E-mail: Martina Valová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VALATRANS a.s.