OPTOMETRISTA/OPTOMETRISTKA

  • Liberec

Pracovní místo ( OPTOMETRISTA/OPTOMETRISTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vyšetření zraku klienta
- asistence při aplikaci kontaktních čoček
- poskytování rad zákazníkům
- prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
- vedení administrativy a záznamů klientů
Nabízíme:
- zázemí v úspěšné mezinárodní společnosti
- vzdělávací programy
- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení 27 400 Kč - 30 000 Kč hrubého dle dosavadních zkušeností
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie (Bc.) či (Mgr.)
- pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování
- profesionální přístup k zákazníkům
- ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době, občasná práce o víkendu - otevírací doba OC FORUM
Volné místo optometrista/optometristka pro lokalitu Liberec.