TOM service s.r.o.

Automechanik/automechanička

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Moravany.
Nástup možný IHNED.
OU/SOŠ obor automechanik nebo v příbuzném oboru oprávárenského směru (opravář zemědělských strojů), praxe v oblasti oprav automobilní a návěsové techniky-min 2 roky, znalost elektroinstalace vozidel a diagnostiky výhodou, svářečský průkaz výhodou (plamenCO2), manuální zručnost, samostatnost, pečlivost,flexibilita, zájem o práci a schopnost se učit, řidičský průkaz skupiny B, sk. C a D výhodou.

Zaměstnanecké výhody: možnosti dalšího odborného růstu v oboru, dobré technické zázemí, motivační odměny, příspěvek na stravování, preventivní lékařská péče pro zaměstnance, zaměstnanecké benefity, bonusy k pracovním a životním výročím.

Nejdříve zaslat životopis na uvedený e-mail.
Volné místo automechanik/automechanička pro lokalitu Moravany.

Požadavky
Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2 - výhodou, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C - výhodou, Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D - výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik/automechanička

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: TOM service s.r.o.
Ulice: Na obci 56
Město: Moravany
PSČ: 533 72

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radka Jedličková
E-mail: Radka Jedličková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TOM service s.r.o.