Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Project manager

Pracovní místo ( Project manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: ÚSO technického směru podmínkou, VŠ výhodou, zkušenost s projekty výhodou, zodpovědnost, samostatnost, interpersonální dovednosti, AJ na komunikační úrovni.
Náplň práce: Zodpovědnost za celkové vedení jednoho, případně skupiny projektů, product design a industrializační proces ve ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Věda a výzkum
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

TECHNICKÁ PŘÍPRAVA ZAKÁZEK - PROJEKTANT TZB Profil ideálního kandidáta: - SŠ/VŠ stavební nebo elektro - AJ, CAD software Vhodné i pro absolventy. Hlásit se e-mailem. Volné místo technická příprava zakázek - projektant tzb pro lokalitu Liberec.
PULSKLIMA s.r.o. Liberec, Inzerováno včera

Projektant/ka pozemních staveb Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail fenyk@stapring.cz. - VŠ- pozemní stavby - vhodné i pro absolventy - nutná znalost ARCHICAD, tabulkový procesor, textový procesor - vítaná znalost KROS, nebo jiný kalkulační program - očekává se ...
Stapring, s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, Inzerováno včera

VÝZKUMNĚ-VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK, KONSTRUKTÉR-PROJEKTANT Požadujeme: - VŠ technického směru - znalost práce s CAD/CAM systémy - vysoké pracovní nasazení - kreativní a technické myšlení - flexibilitu, samostatnost a vlastní iniciativu Nabízíme: - zajímavou a perspektivní práci ve zcela novém moderním ...
VÚTS, a.s. Liberec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit