AVON AUTOMOTIVE a.s.

Project manager

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: ÚSO technického směru podmínkou, VŠ výhodou, zkušenost s projekty výhodou, zodpovědnost, samostatnost, interpersonální dovednosti, AJ na komunikační úrovni.
Náplň práce: Zodpovědnost za celkové vedení jednoho, případně skupiny projektů, product design a industrializační proces ve spolupráci s řešením projektů a vývojem nových produktů.
Nabízíme: Zázemí mezinárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na volnočasové aktivity, týden dovolené navíc, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, vánoční bonus, roční bonus, pružná pracovní doba, příspěvek na rekreaci dětí.
Životopis a krátký motivační dopis v ČJ a AJ zašlete nejpozději do 11.8.2017 na uvedenou adresu. Předpokládaný termín konání pohovorů je stanoven na 34. kalendářní týden.
Volné místo project manager pro lokalitu Rudník.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Němčina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Project manager

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: AVON AUTOMOTIVE a.s.
Ulice: 472
Město: Rudník
PSČ: 543 72

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Irena Brožková
E-mail: Irena Brožková
Telefon: +420 499 407 218

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AVON AUTOMOTIVE a.s.