ECOM s.r.o.

Obchodní zástupce/kyně

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt zasláním životopisu na e-mail hlavkoml@ecom.cz nebo telefonicky.
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika slaboproud nebo dobrá orientace v oboru elektro
- zkušenost z obchodu vítána, ale není podmínkou
- dobré vystupování, schopnost dobré komunikace se zákazníky
- řidičský průkaz sk. B
- základní znalost AJ
- samostatnost a ochota k vysokému pracovnímu nasazení
- samostatný a reprezentativní obchodník pro společnost, zabývající se distribucí elektronických součástek
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- komunikace a jednání se stávajícími i potencionálními zákazníky
- dobré platové podmínky, stálý odborný růst
- práce ve společnosti s dlouholetou perspektivou
- nástup možný ihned.
Volné místo obchodní zástupce/kyně pro lokalitu České Meziříčí.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní zástupce/kyně

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: ECOM s.r.o.
Ulice: Zahradní 276
Město: České Meziříčí
PSČ: 517 71

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan ml. Hlávko
E-mail: Jan ml. Hlávko
Telefon: +420 605 268 509,494 629 188

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ECOM s.r.o.