DPP - PRACOVNÍK OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA - zásutp

Pracovní místo ( DPP - PRACOVNÍK OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA - zásutp ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: obsluha stávajících klientů ČSOB pojišťovny, profesionální finanční poradenství, servis klientům ČSOB Pojišťovny, péče o nové klienty
ŘP skupiny B
Kontaktujte e-mailem.
Volné místo dpp - pracovník obchodního klientského místa - zásutp pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Personalistika, lidské zdroje

Další volná místa

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci Pozice: betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci Nástup možný ihned. Mzda: 15 500,- Kč Kontakt: Kostjak Jurij, tel.: 775 717 838, e-mail: kostjakova@seznam.cz Místo výkonu práce: CIKHALSTAV s.r.o., Příbram Volné místo betonáři, železobetonáři ...
CIKHALSTAV s.r.o. Příbram, Inzerováno včera

TECHNOLOG s AJ | lakování Jste zkušený technolog v oblasti lakování? Pak jste náš člověk a rádi Vám nabídneme novou pracovní příležitost.
Grafton Recruitment s.r.o. Humpolec, Plný úvazek, Inzerováno včera

řidič MKD POŽADAVKY: ŘPC + E, profesní průkaz, minimálně 1rok praxe Nabízíme i možnost zkráceného pracovního úvazku Mzda: 16.000,- Kč + diety KONTAKT: Machala Petr, tel.: 602458333, e-mail: ipmtransport@email.cz Volné místo řidič mkd pro lokalitu Střelské ...
IPM TRANSPORT s.r.o. Střelské Hoštice, Inzerováno včera