Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Autoklempíř/ka

Pracovní místo ( Autoklempíř/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme práci v perspektivní firmě s dobrou platební morálkou.
Požadujeme: znalost práce v oboru, spolehlivost. ŘP sk. B, znalost práce na PC jsou výhodou.
Vhodné i pro absolventy . Vhodné i pro mladistvé.
Nabízíme: možnost zaučení. Plný nebo zkrácený úvazek dle domluvy. Z počátku bude pracovní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Autoklempíř Místo výkonu práce:Drážďanská č.p. 827/76, Krásné Březno, Ústí nad Labem. Náplň práce: demontáž a montáž jednotlivých částí motorových vozidel opravy a úpravy jednotlivých částí karoserie nanášení základních antikorozních nátěrů opravy drobných ...
SMAŽÍK NORD s.r.o. Ústí nad Labem, Inzerováno déle jak týden

Karosáři a autoklempíři Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, flexibilita, samostatnost, bezúhonost, řidičský průkaz skupina B, vyučení v oboru výhodou, praxe v oboru nutností. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: emailem zasílání životopisů. Volné místo karosáři a ...
Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. Terezín, Inzerováno déle jak týden

AUTOKLEMPÍŘ Lze i bez praxe, zkušenosti v oboru vítané, plat dle výkonu. V případě zájmu volejte nebo zašlete kontakt na kariera@autosport-kucera.cz Volné místo autoklempíř pro lokalitu Liberec.
Zdeněk Kučera - AUTOSPORT Liberec, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit