Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Autoklempíř/ka

Pracovní místo ( Autoklempíř/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme práci v perspektivní firmě s dobrou platební morálkou.
Požadujeme: znalost práce v oboru, spolehlivost. ŘP sk. B, znalost práce na PC jsou výhodou.
Vhodné i pro absolventy . Vhodné i pro mladistvé.
Nabízíme: možnost zaučení. Plný nebo zkrácený úvazek dle domluvy. Z počátku bude pracovní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

autoklempíř, přípravář pro lakování požadujeme samostatnost a praxi v oboru. První kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně. Volné místo autoklempíř, přípravář pro lakování pro lokalitu Žalhostice.
Milan Polák Žalhostice, Inzerováno déle jak týden

SVÁŘEČ NÁPLŇ PRÁCE: - svářečské a montážní práce - svařování CO2 (metoda TIG výhodou) - seřízení stroje a drobné opravy - evidence výroby - provádění kontroly výrobků POŽADAVKY: - vyučení ve strojírenském oboru (zámečník/autoklempíř/automechanik) - praxe ...
Monroe Czechia s.r.o. Hodkovice nad Mohelkou, Inzerováno déle jak týden

Autoklempíř Místo výkonu práce:Křižíkova č.p. 718/2, Krásné Březno, Ústí nad Labem. Požadujeme: vyučení, flexiblitu, zájem o práci. Nabízíme: mzdu 15 000 - 30 000,- Kč, zvláštní prémie, podnikové stravování, vhodné i pro absolventy, náborový příspěvek 5 ...
AUTO BOHEMIA-půjčovna, servis aut a pneu s.r.o. Ústí nad Labem, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit