Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Autoklempíř/ka

Pracovní místo ( Autoklempíř/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme práci v perspektivní firmě s dobrou platební morálkou.
Požadujeme: znalost práce v oboru, spolehlivost. ŘP sk. B, znalost práce na PC jsou výhodou.
Vhodné i pro absolventy . Vhodné i pro mladistvé.
Nabízíme: možnost zaučení. Plný nebo zkrácený úvazek dle domluvy. Z počátku bude pracovní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Učitel odborného výcviku pro automobilové obory Jsme dynamicky se rozvíjející škola, která má dlouholetou tradici výuky technických a stavebních oborů a pozitivní bilanci počtu žáků. Úzce spolupracujeme s renomovanými podniky v regionu a odborně připravujeme své absolventy pro uplatnění v ...
Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace Teplice, Inzerováno před 5 dny

AUTOMECHANIK/AUTOKLEMPÍŘ Kontakt: předem telefonicky, e-mailem, osobně s životopisem od 8 do 16 hod na adrese Stará cesta 116, Dalovice. Pracovní doba: 7.30 - 16.00 hod Požadujeme vyučení nebo praxi v oboru. Svářečský průkaz - výhodou. ŘP sk. B. Uvedená mzda + ...
Autoservis Kolovrátek, s.r.o. Dalovice, Inzerováno před 6 dny

Autoklempíři Místo výkonu práce: Dubská 1635, Teplice V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: smida@autotep.cz. Volné místo autoklempíři pro lokalitu Teplice.
AUTO TEP servis s.r.o. Teplice, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit