LIPEX PLUS spol. s.r.o.

Autoklempíř/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Nabízíme práci v perspektivní firmě s dobrou platební morálkou.
Požadujeme: znalost práce v oboru, spolehlivost. ŘP sk. B, znalost práce na PC jsou výhodou.
Vhodné i pro absolventy . Vhodné i pro mladistvé.
Nabízíme: možnost zaučení. Plný nebo zkrácený úvazek dle domluvy. Z počátku bude pracovní smlouva uzavřena na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení po osvědčení. Uvedená mzda 16.000 Kč - 23.000 Kč/měsíc je v plném úvazku, v případě zkráceného úvazku bude mzdové ohodnocení úměrně nižší dle délky úvazku.
Volné místo autoklempíř/ka pro lokalitu Česká Lípa.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Autoklempíř/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: LIPEX PLUS spol. s.r.o.
Ulice: Mánesova 1477
Město: Česká Lípa
PSČ: 470 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radek Křepelák
E-mail: Radek Křepelák
Telefon: +420 733 533 940

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LIPEX PLUS spol. s.r.o.