Industrial Distribution Group Integrated Supply of Czech Republic s.r.o.

Nákupčí s SJ+AJ

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc.
Person required to work as a buyer with fluent Spanish. The candidate needs to have some Industrial background. Purchasing experience would be a big advantage as well as some knowledge of industrial manufacturing product/components.
Candidates would need to liaise with our Client as well as our internal associates on a daily basis.
English language skill is a MUST though does not need to be fluent-focus on clear communication ability in English. Knowledge of French is also welcomed.
We require someone immediately.
Pracovní doba: 9.00 - 13.00.
Kontakt je možný POUZE mailem v anglickém jazyce.
Volné místo nákupčí s sj+aj pro lokalitu Olomouc.

Požadavky
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Nákupčí s SJ+AJ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Industrial Distribution Group Integrated Supply of Czech Republic s.r.o.
Ulice: tř. Kosmonautů 1288
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jeffrey Philpot
E-mail: Jeffrey Philpot
Telefon: +420 587 339 107(volatod8:00-16:00hod.)

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Industrial Distribution Group Integrated Supply of Czech Republic s.r.o.