DĚLNÍK VE VÝROBĚ - OBSLUHA STROJŮ

  • Český Těšín

Pracovní místo ( DĚLNÍK VE VÝROBĚ - OBSLUHA STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:SOU technického směru výhodou; praxe ve výrobě výhodou; schopnost pracovat v týmu a nepřetržitém provozu; vysoké pracovní nasazení a samostatnost; zodpovědný a pečlivý přístup k práci.
NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti; moderní pracovní prostředí; práci s nejnovějšími technologiemi a stroji;výkonnostní odměny, roční odměny a podíl na HV; 50% příplatek za přesčas; závodní stravování; příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek k narození dítěte; příspěvek na finanční poradenství;cvičení FyzioFit a služby fyzioterapeuta. Strukturované životopisy zasílejte na adresu firmy nebo e-mailem: jobs@finidr.cz.
Volné místo dělník ve výrobě - obsluha strojů pro lokalitu Český Těšín.