ANALYTIK/-ČKA TRHU PRÁCE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ANALYTIK/-ČKA TRHU PRÁCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou, nástup od 1. 10. 2017
- Platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění
- Náplň práce: zpracování pravidelných statistik a analýz trhu práce, komunikace se zaměstnavateli, monitoring zaměstnavatelů, organizace výběrových řízení
- Požadavky: min. vyšší odborné vzdělání, výbornou znalost práce na PC (Excel, PowerPoint, Word), ŘP sk. B - aktivně
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, pružnou pracovní dobu
- Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis zašlete do 17. 9. 2017 elektronicky na adresy: ivana.mazurova@hk.mpsv.cz, blanka.svorcova@hk.mpsv.cz (do předmětu uveďte VŘ - OTP)
Volné místo analytik/-čka trhu práce pro lokalitu Hradec Králové.