AUTOELEKTRIKÁŘ/-KA

  • Sloupno

Pracovní místo ( AUTOELEKTRIKÁŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce: Sloupno
- Jsme česká firma zabývající se autoopravárenstvím nákladních a přípojných vozidel a autobusů, včetně souvisejících služeb
- Požadujeme: min. vyučení; práci s diagnostickými přístroji; spolehlivost, manuální zručnost a zájem o obor; šikovného člověka se zájmem o obor z jiného oboru rádi zaučíme
- Nabízíme: malý pracovní kolektiv, motivační finanční ohodnocení, vzdělávání v oboru, týden dovolené navíc, příspěvek na stravenky, mobilní telefon, volnočasové poukázky
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, zaučíme vás.
- V případě zájmu kontaktujte: Šebela Radek, tel.: 739 966 428 (voalat 8:00 - 14:00 hod.), e-mail: radek.sebela@kar.cz, www.kar.cz
Volné místo autoelektrikář/-ka pro lokalitu Sloupno.