Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o.

Instruktoři plavání

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Městský bazén
Na Celně č.p. 1456
Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:tel.: 731 497 186
e-mail: plavacekmb@bazenmb.cz nebo osobně na místě výkonu práce

Požadujeme:
- spolehlivost, zodpovědnost, plavecké schopnosti na dobré úrovni, vstřícné chování a vystupování. Certifikát školení instruktora plavání v případě zájmu můžeme zprostředkovat.

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, stravenky, možnost využití služeb plaveckého areálu.
Volné místo instruktoři plavání pro lokalitu Mladá Boleslav.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Instruktoři plavání

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o.
Ulice: Na Celně 1456
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Macháčková
E-mail: Jana Macháčková
Telefon: +420 731 497 186

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o.