UNIQA pojišťovna, a.s. Pojišťovací poradci

Pojišťovací poradci

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
náměstí Republiky č.p. 1052
Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:
tel.: 603556331, e-mail: helena.fridrichova@uniqa.cz

Plat je složen z garantované fixní odměny a odměny formou provizí + bonusy. Veškerá školení zdarma. Smlouva o výhradním obchodním zastoupení podle zákona.
Požadujeme: komunikativní, aktivní osobnost, čistý výpis z RT, středoškolské vzdělání ukončené maturitou, praxe v oboru výhodou.
Nástup je možný od 1.9.2017, 1.10.2017, 1.11.2017
Volné místo pojišťovací poradci pro lokalitu Mladá Boleslav.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pojišťovací poradci

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: UNIQA pojišťovna, a.s.
Ulice: náměstí Republiky 1052
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Helena Fridrichová
E-mail: Ing. Helena Fridrichová
Telefon: +420 603 556 331

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UNIQA pojišťovna, a.s.