Pojišťovací poradci

Pracovní místo ( Pojišťovací poradci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
náměstí Republiky č.p. 1052
Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:
tel.: 603556331, e-mail: helena.fridrichovaatuniqa.cz

Plat je složen z garantované fixní odměny a odměny formou provizí + bonusy. Veškerá školení zdarma. Smlouva o výhradním obchodním zastoupení podle zákona. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Scrum Master - Projekt Digitalizace ! Máte zájem budovat něco nového? Zajímá vás vývoj pro mobilní aplikace a responsivní weby, digitalizace řešení, apod??? Máte zkušenosti jako Scrum Master?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

KRÁTKODOBÝ PŘIVÝDĚLEK, 100 Kč/hod., Praha Hledáš si brigádu na měsíc a nechceš sedět v kanceláři? Baví tě mluvit s lidmi a chceš něco jen do Vánoc?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Zkrácený úvazek, Inzerováno včera

ODPOLEDNÍ BRIGÁDA, 100 Kč/hod., Praha Hledáš si brigádu na měsíc a nechceš sedět v kanceláři? Baví tě mluvit s lidmi a chceš něco jen do Vánoc?