Pojišťovací poradci

Pracovní místo ( Pojišťovací poradci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
náměstí Republiky č.p. 1052
Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:
tel.: 603556331, e-mail: helena.fridrichovaatuniqa.cz

Plat je složen z garantované fixní odměny a odměny formou provizí + bonusy. Veškerá školení zdarma. Smlouva o výhradním obchodním zastoupení podle zákona. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Učitel / učitelka ČJ Požadujeme: splnění kvalifikačních předpokladů podle zákona 563/2004 Sb., zaslání CV a motivačního dopisu. Platové podmínky jsou dle praxe. Volné místo učitel / učitelka čj pro lokalitu Stochov.
Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187 Stochov, Inzerováno včera

Učitel / učitelka základní školy 1. stupeň Soukromá základní škola přijme do svého týmu novou posilu na pozici učitel/ka základní školy - 1. Stupeň. Požadujeme: pedagogické vzdělání dle zákona č. 563/2017 Sb., kladný vztah k dětem, kreativní přístup, flexibilitu, samostatnost a příjemné ...
Mateřská škola a Základní škola Duhový svět, s.r.o. Kladno, Inzerováno včera

Učitel/učitelka v mateřské škole Soukromá mateřská škola přijme do svého týmu novou posilu na pozici učitele / učitelky mateřské školy. Požadujeme: velký zájem pracovat s dětmi od 4 do 6 let, kreativní přístup, flexibilitu, příjemné vystupování, orientaci v Microsoft Office ...