SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Barlová Jitka, tel.: 777 234 036, e-mail: centrum@ranapece.cz
Očekáváme:
VŠ nebo VOŠ vzdělání se zaměřením na speciální pedagogiku, sociální práci, (podle zákona č.108/2006 sb.)
komunikativnost, flexibilitu, systematičnost a organizační schopnosti
schopnost pracovat v týmu
samostatnost a zodpovědnost
řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:
úvazek 1,0
smysluplnou, tvůrčí práci v zajímavém oboru
odborný růst v rámci systému dalšího vzdělávání pracovníků
pružnou pracovní dobu
malý pracovní tým regionálního pracoviště neziskové organizace s vazbou na pracoviště s celostátní působností a zahraniční partnery
dobré pracovní zázemí

Vítáme:
zkušenosti z práce s lidmi se zdravotním postižením, s dětmi raného věku a z oblasti podpory rodiny
vazbu na Karlovarský kraj, jeho znalost
Termín nástupu: po dohodě, předpokládáme 1.10. 2017
Volné místo sociální pracovník/ce pro lokalitu Karlovy Vary.