Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ŘEZNÍK V LÁZNÍCH

Pracovní místo ( ŘEZNÍK V LÁZNÍCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: naboratlaznejachymov.cz

POŽADUJEME
vyučení v oboru nebo praxe v přípravě a porcování kuchyňsky upraveného masa a ryb
spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
zdravotní způsobilost
předpoklady pro týmovou spolupráci
morální a občanská bezúhonnost
příjemné ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

řezník ZŠ + praxe v oboru nebo vyučení v oboru, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo řezník pro lokalitu Knyk.
POTRAVINY VYSOČINA s.r.o. Knyk, Inzerováno dnes

Řezník - uzenář Pracoviště: Tovačovská č.p. 190, Dub nad Moravou. Požadujeme praxi v oboru. Hrubá mzda: 90 Kč/hod. + příplatky. Pracovní poměr na dobu určitou. V případě spokojenosti bude následně pracovní smlouva uzavřena na dobu neurčitou. První kontakt je možný ...
Zemědělské družstvo Dub nad Moravou Dub nad Moravou, Inzerováno dnes

Řezník porážeč POŽADAVKY: vyučen v oboru, praxe výhodou, zájem o práci při zpracování masa, zdravotní průkaz NABÍZÍME: nástup možná ihned KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo řezník porážeč pro lokalitu Kamenec u Poličky.
MASO UZENINY POLIČKA, a.s. Kamenec u Poličky, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit