Léčebné lázně Jáchymov a. s.

ŘEZNÍK V LÁZNÍCH

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: nabor@laznejachymov.cz

POŽADUJEME
vyučení v oboru nebo praxe v přípravě a porcování kuchyňsky upraveného masa a ryb
spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
zdravotní způsobilost
předpoklady pro týmovou spolupráci
morální a občanská bezúhonnost
příjemné vystupování

NABÍZÍME:
odpovídající mzdové ohodnocení
práci na jednu směnu PO-PÁ
zázemí a stabilitu silné společnosti
přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
zaměstnanecké benefity: stravování, výměnné rekreace, 5 týdnů dovolené
vhodné i pro zdatné penzisty
DATUM NÁSTUPU: dle dohody
V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na adresu personálního oddělení nebo na email: nabor@laznejachymov.cz, případně kontaktujte personalistku Evu Kuchařovou na tel: 702 153 251.
Volné místo řezník v lázních pro lokalitu Jáchymov.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘEZNÍK V LÁZNÍCH

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Ulice: T. G. Masaryka 415
Město: Jáchymov
PSČ: 362 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Kuchařová
E-mail: Eva Kuchařová
Telefon: +420 702 153 251

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Léčebné lázně Jáchymov a. s.