pomocný/á grafik/čka

  • Blatnička

Pracovní místo ( pomocný/á grafik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Blatnička 143. Grafik/čka se zpracovává výtvarně i grafické propagační materiály, reklamní předměty v tiskové i elektronické podobě, pro mateřskou firmu i její zákazníky. Skicuje první návrhy, postupně je podle zadavatele upravuje až do výsledné podoby k pískování. Dále zpracovává návrhy billboardů, vizitek, výrobků ale i firemních značek nebo dalších vizuálů, včetně tiskové a předtiskové přípravy a kontroly.
Náplň práce: příprava a návrhy na pískování produktů. Tvorba ceníků, nápojových lístků, cenovek. Tvorba designu obalů u produktů naší společnosti. Tvorba brandingu reklamních předmětů. Obsluha a údržba strojů Mimaki, Laser, Gravírovací stroj. Spolupráce na tvorbě prodejních a promo katalogů. Sledování trendů v grafické oblasti a jejich implementace do tvorby společnosti. Produkce a sazba.
Požadujeme: praxe v oboru alespoň 2 roky podmínkou. Výborná znalost grafických programů Adobe a Corel, sazby a typografie. Znalost problematiky předtiskové přípravy a tisku, DTP. Pečlivost, důslednost, optimismus a zodpovědnost (dodržování domluvených termínů). Cit pro český jazyk v psaném textu. Uživatelská znalost MS Office (MS Word, MS Excel). Řidičský průkaz skupiny B. Zkušenost s fotografováním výhodou. Příznivé platové podmínky, zaměstnanecké slevy a benefity, příjemné pracovní prostředí, vedení a kolektiv, firemní školení, jiné výhody. Kontakt na tel. 725 919 875, osobně po předchozí tel. domluvě. Zájem i o pracovníky z EU.
Volné místo pomocný/á grafik/čka pro lokalitu Blatnička.