marketing a koordinátor/ka grafického oddělení

  • Blatnička

Pracovní místo ( marketing a koordinátor/ka grafického oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Blatnička 143. Marketér a koordinátor grafického oddělení zpracovává aplikace, sociální sítě, marketingové kampaně, produktové řady. Koordinuje a rozděluje práci grafikům.
Náplň práce: komunikace se zákazníky a frančízanty. Příprava a návrhy kampaní. Příprava a tvorba ceníků, nápojových lístků, cenovek. Tvorba designu u produktů naší společnosti. Tvorba brandingu reklamních předmětů. Spolupráce na tvorbě prodejních a promo katalogů. Sledování trendů v oblasti marketingu a jejich implementace do tvorby společnosti. Přípravy produktů a dokumentace na výstavy a veletrhy.
Požadujeme: praxe v oboru alespoň 2 roky podmínkou. Výborná znalost aplikací a sociálních sítí, trendů v oblasti. Marketingových principů. Pečlivost, důslednost, optimismus a zodpovědnost (dodržování domluvených termínů). Cit pro český jazyk v psaném textu. Uživatelská znalost MS Office (MS Word, MS Excel). Řidičský průkaz skupiny B. Zkušenost s fotografováním výhodou. Příznivé platové podmínky, zaměstnanecké slevy a benefity, příjemné pracovní prostředí, vedení a kolektiv, firemní školení, jiné výhody. Kontakt na tel. 725 919 875, osobně po předchozí tel. domluvě. Zájem i o pracovníky z EU.
Volné místo marketing a koordinátor/ka grafického oddělení pro lokalitu Blatnička.