Všeobecná sestra pro domácí psychiatrickou péči

  • Brno

Pracovní místo ( Všeobecná sestra pro domácí psychiatrickou péči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Psychiatrická klinika, Jihlavská 20, 625 00 Brno hledá do nově vznikajícího terénního týmu domácí psychiatrické péče

všeobecné sestry

Požadavky:
• způsobilost k výkonu příslušného zdravotnického povolání na území ČR v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, v platném znění
• ukončené specializační vzdělání v oboru Ošetřovatelská péče v psychiatrii nebo praxe na psychiatrických odděleních
• pečlivý a profesionální přístup
• občanská a morální bezúhonnost

Nabízíme:
• práci u největšího zaměstnavatele ve zdravotnictví v Jihomoravském kraji
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba: profesní životopisy zasílejte na adresu vrchní sestry Psychiatrické kliniky Mileny Švestkové, e-mail: Svestkova.Milena(zavinac)fnbrno.cz

(Poznámka: Výše minimálního platu je uváděna bez zákonných příplatků a nenárokových složek platu“).
Volné místo všeobecná sestra pro domácí psychiatrickou péči pro lokalitu Brno.