Zámečník - svářeč CO2

Pracovní místo ( Zámečník - svářeč CO2 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt zasláním životopisu na e-mail datonnatseznam.cz nebo telefonicky od 8:00 do 17:00 hod.
- SOU
- praxe v oboru výhodou
- platný svářečský průkaz CO2
- znalost výkresové dokumentace
- fyzicky náročná práce
- aktivní přístup k práci, spolehlivost, pracovitost.
Volné místo zámečník - svářeč co2 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

VÝROBNÍ DĚLNÍK/-ICE VÝROBNÍ DĚLNÍK/-ICE - Místo výkonu práce: Dvorská 696, 503 11 Hradec Králové - Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle domluvy - Požadujeme: vyučení, spolehlivost, časovou flexibilitu - Výhodou: zkušenosti ze strojírenské, popř. zámečnické ...
Wiegel Hradec Králové žárové zinkování s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno před 2 dny

Provozní zámečníci, údržbáři NABÍZÍME: PP na dobu určitou 3 měsíců KONTAKT: e-mailem Volné místo provozní zámečníci, údržbáři pro lokalitu Dětřichov.
KVAN - WOOD, družstvo Dětřichov, Inzerováno před 2 dny

ÚDRŽBÁŘ/-KA Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu pro výrobní závod v Meziměstí na pozici ÚDRŽBÁŘ/-KA - hlavní náplní práce bude preventivní údržba a opravy strojů a zařízení. Pracovní ...
PROMA REHA, s.r.o. Meziměstí, Inzerováno před 2 dny