Jaroslav Slavík

ŘEZNÍK/ŘEZNICE

Odeslat

Pracovní náplň
ŘEZNÍK/ŘEZNICE - pracoviště Hořice.
V případě zájmu volejte na tel.: 777315890 p. Slavík
Požadujeme vyučení v oboru a praxi na pozici řezníka min. 1 rok, zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost, časovou flexibilitu, zodpovědné a samostatné jednání, ŘP skup. B.
Nabízíme nástup možný ihned, slušné jednání, práci v čistém a příjemném prostředí rodinné firmy, jistotu měsíčního příjmu, zaměstnanecké slevy na maso a uzeniny, směnný provoz, jistota měsíčního příjmu.
Hlavní náplní práce je bourání masa, výroba uzenin, starost o prodejnu.
Volné místo řezník/řeznice pro lokalitu Hořice.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 12. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘEZNÍK/ŘEZNICE

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Jaroslav Slavík
Ulice: Palackého náměstí 78
Město: Hořice
PSČ: 508 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Slavík
E-mail: reznictviuslaviku@seznam.cz
Telefon: +420 777 315 890

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jaroslav Slavík