Dělník dálniční údržby - řidič

  • Chotoviny

Pracovní místo ( Dělník dálniční údržby - řidič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu pozemních komunikacích, Přes zimu zajišťování zimní údržby pozemních komunikacích; přes léto údržba krajnic, vozovek, sekání travních porostů kolem komunikací, čištění příkopů, úklid odpočívek, Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a jejího příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů, Zajišťování údržby přiděleného vozidla ve stanoveném rozsahu, Obsluha přidělených mechanizačních prostředků při pracích spojených s údržbou dálnice, Periodická údržba svěřené techniky včetně vedení dokumentace
Požadujeme: Střední odborné vzdělání s výučním listem, Profesní průkaz + řidičské oprávnění sk. C, E, Strojnický průkaz na kolové nakladače, Dopravně psychologické vyšetření, Čistý rejstřík trestů, Samostatnost, pečlivost
Nabízíme: Stabilitu státní příspěvkové organizace, Po zapracování přiznání osobního příplatku
5 týdnů dovolené, stravovací poukázky, Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity
Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.
Plat v rozmezí 16 340 - 22 330,- Kč včetně zvláštního příplatku a příplatku za směnný provoz. Dále možnost osobního příplatku a odměn
Bližší informace na tel. 381 211 465 v pracovních dnech od 6:30 do 15:00 hod.
Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: milan.tuma@rsd.cz
Volné místo dělník dálniční údržby - řidič pro lokalitu Chotoviny.