MANAŽER/-KA KVALITY JUNIOR

  • Meziměstí

Pracovní místo ( MANAŽER/-KA KVALITY JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pro výrobní závod v Meziměstí posilu do svého týmu na pozici MANAŽER/-KA KVALITY JUNIOR - hlavním úkolem bude správa a odpovědnost za chod integrovaného systému řízení.
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Hrubá měsíční mzda od 18.000,- Kč do 25.000,- Kč (dle praxe).

Náplň práce: správa a odpovědnost za chod integrovaného systému řízení (kvalita, ochrana životního prostředí, bezpečnost práce - ISO 9001, 14001, 18001); provádění interních auditů; správa firemní dokumentace a záznamů; spolupráce s odděleními napříč celou společností; školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO.

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání; výborná znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet); řidičský průkaz sk. B; vysoké pracovní nasazení; komunikační a prezentační dovednosti; výpis z rejstříku trestů.
Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou: znalost práce v informačním systému Helios Orange; znalost systémů řízení kvality (ISO 9001), ochrany životního prostředí (ISO 14001) a bezpečnosti práce (ISO 18001).

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou práci v prostředí stabilní české společnosti; možnost osobnostního a profesního rozvoje; odměňování závislé na Vašich výsledcích a plnění cílů; PC, mobilní telefon; stravenky.

V případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail: kariera@promareha.cz, tel. č.: 775 776 094.
Volné místo manažer/-ka kvality junior pro lokalitu Meziměstí.