Institut Pojištění, s.r.o.

ZPROSTŘEDKOVATELÉ POJIŠTĚNÍ/PŘEPÁŽKOVÍ PRACOVNÍCI

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup dohodou. Životopisy zasílejte na e-mail info@institutpojisteni.cz. I PRO ABSOLVENTY.
Požadavky na uchazeče: pokročilá znalost práce na PC, ŘP sk. B, výborné komunikační dovednosti, plná zodpovědnost za chod kanceláře a plnění obchodních plánů, neustále pozitivní přístup k práci, 100% spolehlivost a smysl pro zodpovědnost. Chuť pracovat v oblasti pojišťovnictví, chuť na sobě neustále pracovat a vzdělávat se.
Náplň práce: Obsluha zákazníků navštěvujících kancelář, zodpovědnost za chod kanceláře a plná zodpovědnost za plnění obchodních plánů kanceláře, telemarketing, neustálé vzdělávání se, přímá odpovědnost jednateli společnosti za obchodní výsledky kanceláře. PD: Po, Stř 8:30 - 17:00, ÚT, Čt, Pá 8:30-15:00 hod. Možnost i zkráceného úvazku.
Volné místo zprostředkovatelé pojištění/přepážkoví pracovníci pro lokalitu Prostějov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZPROSTŘEDKOVATELÉ POJIŠTĚNÍ/PŘEPÁŽKOVÍ PRACOVNÍCI

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Institut Pojištění, s.r.o.
Ulice: Plumlovská 924
Město: Prostějov
PSČ: 796 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: .

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Institut Pojištění, s.r.o.