Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (TIR)

  • Brno

Pracovní místo ( Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (TIR) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem.

Česká pobočka holandské firmy se silným zázemím stabilní rodinné společnosti s dlouholetou tradicí přijme řidiče C+E
Nabízíme:
- turnusovou směnu min. 3 týdny práce, 1 týden volno
- země: převážně Německo, Holandsko Belgie
- auta: převážně Volvo
- možnost měsičního výdělku až 62 tisíc čistého !
- smlouva na dobu určitou na 2 roky, poté smlouva na neurčito
- 20 dní dovolené
- solidní jednání, výplata do 15. dne následujícího měsíce
- zaměstnavatel zajištuje do Holandska a zpět domů
- 100 euro měsíční bonus
- 13 a 14 plat
- hrazená cesta do zaměstnání a zpět
možnost dlouhodobé spolupráce

Požadavky:
- komunikativní znalost Němčiny nebo Angličtiny nutná ! – pro kominukaci s dispečinkem v NL
- minimální praxe a zkušenosti v oboru 1 rok
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost, loajalita
- řidičský průkaz B+C+E,
- další možné podmínky upřesní holandské vedení

Zaměstnanecké výhody: Pravidelný měsíční i bonus 100 euro, 2x ročně bonus navíc 2 az 12 tis. Kč.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami
Volné místo řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (tir) pro lokalitu Brno.